Мощі Cв. Апостола Петра в Одесі

 

В Одесу привезуть мощі Cвятого Апостола Петра

Мощі святого верховного апостола Петра прибудуть до Одеси 30 травня і будуть перебувати в церкві святого Андрія Первозванного до 13 червня. Про це повідомив настоятель Свято-Андріївського храму отець Ігор Тарас.


За словами священика, привезення мощей апостола Петра до Одеси має за мету нагадати всім християнам міста про реальність Євангельської вісті і оживити в серцях городян пам’ять про Бога. «Для багатьох християн євангельські події стали чимось на кшталт гарної казки, — пояснює отець Ігор. — А казка мало впливає на повсякденне життя, тому виникають спокуси зробити християнство «недільною» релігією, тоді як будні дні віддати сатані».


Акція з привезення мощей святого апостола Петра в Одесу проходить під девізом «Згадай, що ти учень Ісуса Христа!». Перший молебень і Літургія перед святими реліквіями будуть проведені 30 травня о 9:00 у храмі святого апостола Андрія Первозванного по вулиці Гімназичній, 22/24


Довідка:

Апостол Петро (Симон) був одним з перших учнів Ісуса Христа, братом апостола Андрія Первозванного. Саме Петро першим сповідав Ісуса Сином Божим і Месією, тобто рятівником ізраїльського народу і всього людства, за що Христос назвав його «каменем, на якому буде побудована Церква». За свідченням ранніх християн, проповідь апостола Петра була настільки сильною, що в християнство зверталося до п’яти тисяч осіб за раз. Збереглися свідчення, що апостол зціляв безнадійно хворих, навіть воскрешав померлих. Згідно книги Діянь апостольських, віруючі «хворих стали виносити на вулиці, та й клали на постелях та ноші, щоб хоч тінь проходить Петра осінила кого з них» (Дії 5:14,15).

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*