Lena. Satellite. Переклад пісні

Переклад пісні переможця конкурсу EUROVISION 2010

LENA Meyer-Landrut — Satellite

 
Сателіт

 

Я йшла всюди за тобою,
Я навіть зробила нову зачіску заради тебе,
Я купила нову білизну, ніжно-блакитну,
І я одягала її на днях.

Кохаю тебе, знай, я боротимусь за тебе.
Я залишу на моєму ґанку світло для тебе.
Будь ти ніжним чи жорстоким
Я кохатиму тебе щоб не було.

Любов моя, о любов, я повинна сказати, що я відчуваю до тебе.
Тому що я, о, я, не можу прожити й хвилини без твого кохання.
Наче сателіт, я на орбіті весь час навколо тебе.
І я пропаду без тебе вночі,
Бо не може пройти й хвилини без твого кохання.

Любов моя, (іноді) я отримую щось погане (проте)
Я зберегла найкраще, що маю для тебе.
Ти інколи робиш мене сумною та пригніченою,
Однак, я не хочу нікого іншого.

Любов (моя), мої наміри прямі й правдиві, (як і)
Стріла Купідона – тільки для тебе.
Я навіть зробила педикюр  для тебе,
Я зробила його на днях.

Любов моя, о любов, я повинна сказати тобі, як я ставлюся до тебе.
Тому що я, о, я, не можу
жити й хвилини без твого кохання.
Наче сателіт, я на орбіті весь час біля тебе.
І я пропаду без тебе вночі,
бо я не можу й хвилини без тебе….
Любов моя, о любов, я повинна сказати тобі, що я відчуваю до тебе.
Бо я, о, я, не можу жити й хвилини без твого кохання.

Куди б ти не пішов, я буду слідувати за тобою.
Ти задаєш темп, ми будемо робити  це швидко і повільно.
Я всюди буду разом з тобою.
Ти тримаєш мене, ти тримаєш мене —
ця Сила більш потужна, ніж сила гравітації.
Це фізика, і цього ніяк не змінити.

Любов (моя), мої наміри прямі й правдиві, (як і)
Стріла Купідона – тільки для тебе.
Я навіть зробила педикюр  для тебе,
Я зробила його на днях.

Любов моя, о любов, я хочу сказати що я почуваю до тебе.
Звісно я, о, я, не можу прожити й хвилини без твого кохання.
Наче сателіт, я на орбіті весь час біля тебе.
І я пропаду без тебе вночі,
Я не можу прожити й хвилини без тебе….
Любов моя, о любов, я повинна сказати тобі, що я відчуваю до тебе.
Так я, о, я, не можу жити й хвилини без твого кохання.

Кохання, Кохання, Кохання моє ….


 

Мощі Cв. Апостола Петра в Одесі

 

В Одесу привезуть мощі Cвятого Апостола Петра

Мощі святого верховного апостола Петра прибудуть до Одеси 30 травня і будуть перебувати в церкві святого Андрія Первозванного до 13 червня. Про це повідомив настоятель Свято-Андріївського храму отець Ігор Тарас.


За словами священика, привезення мощей апостола Петра до Одеси має за мету нагадати всім християнам міста про реальність Євангельської вісті і оживити в серцях городян пам’ять про Бога. «Для багатьох християн євангельські події стали чимось на кшталт гарної казки, — пояснює отець Ігор. — А казка мало впливає на повсякденне життя, тому виникають спокуси зробити християнство «недільною» релігією, тоді як будні дні віддати сатані».


Акція з привезення мощей святого апостола Петра в Одесу проходить під девізом «Згадай, що ти учень Ісуса Христа!». Перший молебень і Літургія перед святими реліквіями будуть проведені 30 травня о 9:00 у храмі святого апостола Андрія Первозванного по вулиці Гімназичній, 22/24


Довідка:

Апостол Петро (Симон) був одним з перших учнів Ісуса Христа, братом апостола Андрія Первозванного. Саме Петро першим сповідав Ісуса Сином Божим і Месією, тобто рятівником ізраїльського народу і всього людства, за що Христос назвав його «каменем, на якому буде побудована Церква». За свідченням ранніх християн, проповідь апостола Петра була настільки сильною, що в християнство зверталося до п’яти тисяч осіб за раз. Збереглися свідчення, що апостол зціляв безнадійно хворих, навіть воскрешав померлих. Згідно книги Діянь апостольських, віруючі «хворих стали виносити на вулиці, та й клали на постелях та ноші, щоб хоч тінь проходить Петра осінила кого з них» (Дії 5:14,15).

 


Свято Святої Трійці


Свято П’ятидесятниці, Зіслання Святого Духа, християни відзначають на 50-й день після Великодня — цього року 23 травня.

Наступного дня — 24 травня — свято Святого Духа, Трійці.

 

Саме П’ятидесятницю вважають днем, коли народилася та почала діяти Христова Церква. Як свято Пасхи, так і П’ятидесятниці, пише у праці «Пізнай свій обряд» о. Юліан Катрій, відомі і в Старому Завіті. Та християни вклали у ці свята зовсім інший зміст. Для євреїв свято П’ятидесятниці було 50-тим днем після празника Пасхи, а також 50-тий день від початку жнив. Первісно П’ятидесятниця була святом жнив і подяки. З часом до П’ятидесятниці, як свята жнив, долучився ще й історичний мотив: річниця надання Божого Закону на горі Синай на 50-ий день після виходу з Єгипту.

Головний мотив святкування П’ятидесятниці для новозавітньої Церкви — це подія зіслання Святого Духа у вигляді вогненних язиків на апостолів на 50-ий день після Воскресіння Господнього. Тому це свято ще називається Зісланням Святого Духа.

На свято Зіслання Святого Духа сповняється обіцянка Христа, що після Його відходу на небо Отець надішле учням і Церкві іншого Утішителя, Святого Духа, який дасть повне навчання всього, що Христос об’явив (Йо. 14: 26; 16: 13).

Подія Зіслання Святого Духа детально описана у Книзі Діянь апостолів. Там сказано, що після зіслання апостоли почали проповідувати різними мовами, таким чином вони одержали змогу донести Слово Боже усім народам: «А як настав день П’ятидесятниці, всі вони були вкупі на тім самім місці. Аж ось роздався зненацька з неба шум, неначе подув буйного вітру, і сповнив увесь дім, де вони сиділи. І з’явились їм поділені язики, мов вогонь, і осів на кожному з них. Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм промовляти» (гл.2: 1-4).

У понеділок після П’ятидесятниці відзначають свято Святого Духа. Це пов’язано з традицією Східної Церкви наступного дня після великого свята віддавати честь тим особам, що виконували головну роль у цьому святі. У день П’ятдесятниці святкують саму подію зіслання Святого Духа на апостолів, а в понеділок віддають особливу честь Святому Духові, як третій Божій Особі.


Вчення про Трійцю тісно пов’язане із вченням про те, що Бог є любов. Властивість любові мати об’єкт, на який ця любов виливається, бо якщо немає об’єкту, немає кого любити, тоді немає й самої любові. І відповідно, якщо ми кажемо, що Бог є любов, як записано про це у Святому Письмі, то з необхідністю маємо говорити і про те, що Бог є Трійця.

А любов до світу – це вже ознака вияву цієї любові, бо любов не може замикатися сама в собі – вона прагне благодіяння.

Це велике, радісне й багатогранне свято: Свято п’ятидесятниці, День Святої Трійці, День народження Церкви. В цей день ми святкуємо і завершення Божественного откровення про Бога як про Святу Трійцю. Також цього дня ми впевнюємося в тому, що Бог є дійсно любов, що Він все зробив для нашого спасіння. І тепер від кожного з нас залежить, чи приймаємо ми ці великі дари, чи готові ми ці можливості, що дав нам Господь, використати для спасіння повною мірою у своєму повсякденному житті, щоби досягнути Царства Небесного, до якого кличе Він кожного з нас через Євангеліє, через Свою Церкву.


Очень рослый малорос


Янукович — очень рослый малорос


Увидев рядом Медведева и Януковича, невольно призадумаешься: кто из них великоросс, а кто малоросс…

Янукович уверен, что пришел к власти пожизненно. Теперь у Украины одна надежда – на венки.

Разговаривают два политолога:
— А после падения на голову Януковича венка не поменяется вектор развития Украины?
— Скорее поменяется вектор развития Януковича.

Некоторым людям Бог посылает испытания, но над Януковичем он просто насмехается.

Янукович в Луганске обручил молодоженов. И всё бы хорошо, если бы не пропавшие куда-то после бракосочетания обручальные кольца.

Янукович в Китай собирается. Теперь Герман ломает голову, как его убедить не цитировать Конфуция и не кланяться Великой китайской стене.

 

 

9 травня — День Европи

 

Заява Кетрін Ештон, Високого представника ЄС та Віце-президента Європейської Комісії, з нагоди святкування 9 травня — Дня Європи

60 років тому, 9 травня 1950 року, декларація великого європейця Робера Шумана заклала підвалини для об’єднаної, стабільної та мирної Європи, що повстала з попелу двох руйнівних світових воєн.

Ця історична декларація та її величезне значення продовжують спрямовувати інтеграційний проект на європейському континенті та надихати партнерські стосунки, які ми розвиваємо з країнами поза межами Європи.

День Європи став символом нового початку, вільного та успішного шляху мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, – миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права.

З нагоди святкування Дня Європи 2010 року я хотіла би наголосити на тому, якими надзвичайно важливими для Європи є її партнери в усьому світі. Лише разом ми будемо здатними заснувати політики та ініціативи, що допоможуть впоратися з глобальними викликами ХХІ століття.

Ми маємо знайти ефективні відповіді на широкий спектр ризиків та загроз: на крихкість держав, тероризм, організовану злочинність. Йдеться також про низку інших питань, що стосуються наших громадян: про енергетику, зміни клімату, конкуренцію за природні ресурси, пандемію, нелегальну міграцію та торгівлю людьми, про фінансові та економічні питання, торгівлю, здоров’я та демографію.

Європейці єдині в своєму сприйнятті міжнародної політики та зовнішньої діяльності ЄС. У ЄС існує консенсус щодо підвищення рівня співпраці, послідовності, помітності та спільних дій у закордонних справах. Нині Європейський Союз реформує свої інституційні потужності, аби адекватно відповісти на нові виклики.

У центрі цих інституційних змін перебуває Європейська служба зовнішньої дії (ЄСЗД): вона стала однією з центральних новацій Лісабонського договору, що набув чинності 1 грудня 2009 року. Наприкінці березня 2010 року я презентувала пропозицію щодо створення цієї служби і я хотіла би, аби вона почала працювати не пізніше кінця цього року.

ЄСЗД посилить вплив цінностей та інтересів ЄС в усьому світі. Вона дозволить Європейському Союзові мати більш амбітну, ефективну, послідовну та помітну зовнішню політику.

Європейська служба зовнішньої дії буде нашою головною ланкою взаємодії з міжнародними партнерами, «очима, вухами та обличчям» Європи у наших щоденних зовнішніх стосунках. Вона сприятиме стратегічному проведенню зрозумілої зовнішньої політики.

Я цілком свідома того, що за нашими нинішніми інституційними змінами уважно слідкують наші партнери з усього світу. Я певна, що ЄСЗД принесе новий рівень розуміння та співпраці в наші партнерські стосунки, на користь нам усім.

Європейську службу зовнішньої дії буде створено через 60 років після ухвалення Шуманової декларації, але великою мірою вона дотримуватиметься її духу.

Бажаю Вам щасливого Дня Європи!