ПАРЕ визнала Голодомор.

 

Якби там не ізголялась і не перекручувала московська гебістська пропаганда — але

 

ПАРЕ визнала Голодомор геноцидом проти України.

 

Парламентська Асамблея Ради Європи визнала Голодомор як злочин Радянського режиму проти своїх громадян та проти людства.

На своєму засіданні 28 квітня 2010 року, не зважаючи на активні протести російської делегації та підспівування росіянам з боку «дятла єнакієвського», ПАРЄ своєю резолюцією засудила організацію Радянським режимом Голодомору на теренах деяких республік СРСР як злочин проти своїх громадян та злочин проти людства.

Фактично, вперше в історії респектабельна міжнародна інституція рівня ПАРЄ, цілком заслужено та об’єктивно охарактеризувавши дії Совіцького режиму, поставила його в один ряд з німецькими нацистами, японськими військовими злочинцями та іншими подібними «людомилами».

 

Крім того, Комітет ПАРЄ з Правничих Питань та Прав Людини в своєму судженні, підготовленому до пленарного засідання ПАРЄ, визнав Голодомор геноцидом українського народу.

Нажаль, сесія ПАРЄ не прислухалася до кваліфікованої правничої оцінки, натомість прийняла політично вмотивоване рішення не включити в текст фінальної резолюції таку дефініцію. Це сталося завдячуючи насамперед активній роботі російської делегації в ПАРЄ, яка би воліла взагалі заперечити сам факт Голодомору, та підспівуванням в цьому ж дусі їхнього братана «дятла єнакієвського», репрезентуючому в Україні, власне, сторону організаторів Голодомору.

Тим не менше, в резолюції щодо Голодомору, в якій ПАРЄ визнав Голодомор як злочин Совіцького режиму проти власних громадян* та як злочин проти людства, міститься рекомендація до всіх сторін, які постраждали від совіцького Голодомору, детальніше вивчити це питання.

Фактичне ж визнання Комітетом ПАРЄ з Правничих Питань та Прав Людини Голодомору як геноциду українського народу, базоване на документах поданих в ПАРЄ Україною, яка найглибше вивчила Голодомор та його найкраще задокументувала, говорить про те, що в майбутньому існують цілком вагомі шанси того, що Голодомор буде визнано і в ПАРЄ як геноцид українського народу.

Повний текст судження Комітету ПАРЄ з Правничих Питань та Прав Людини щодо Голодомору в Україні можна знайти тут:
http://assembly.coe.int/Main.asp?link=/Documents/WorkingDocs/Doc10/EDOC12181.htm

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*