ПАРЕ визнала Голодомор.

 

Якби там не ізголялась і не перекручувала московська гебістська пропаганда — але

 

ПАРЕ визнала Голодомор геноцидом проти України.

 

Парламентська Асамблея Ради Європи визнала Голодомор як злочин Радянського режиму проти своїх громадян та проти людства.

На своєму засіданні 28 квітня 2010 року, не зважаючи на активні протести російської делегації та підспівування росіянам з боку «дятла єнакієвського», ПАРЄ своєю резолюцією засудила організацію Радянським режимом Голодомору на теренах деяких республік СРСР як злочин проти своїх громадян та злочин проти людства.

Фактично, вперше в історії респектабельна міжнародна інституція рівня ПАРЄ, цілком заслужено та об’єктивно охарактеризувавши дії Совіцького режиму, поставила його в один ряд з німецькими нацистами, японськими військовими злочинцями та іншими подібними «людомилами».

 

Крім того, Комітет ПАРЄ з Правничих Питань та Прав Людини в своєму судженні, підготовленому до пленарного засідання ПАРЄ, визнав Голодомор геноцидом українського народу.

Нажаль, сесія ПАРЄ не прислухалася до кваліфікованої правничої оцінки, натомість прийняла політично вмотивоване рішення не включити в текст фінальної резолюції таку дефініцію. Це сталося завдячуючи насамперед активній роботі російської делегації в ПАРЄ, яка би воліла взагалі заперечити сам факт Голодомору, та підспівуванням в цьому ж дусі їхнього братана «дятла єнакієвського», репрезентуючому в Україні, власне, сторону організаторів Голодомору.

Тим не менше, в резолюції щодо Голодомору, в якій ПАРЄ визнав Голодомор як злочин Совіцького режиму проти власних громадян* та як злочин проти людства, міститься рекомендація до всіх сторін, які постраждали від совіцького Голодомору, детальніше вивчити це питання.

Фактичне ж визнання Комітетом ПАРЄ з Правничих Питань та Прав Людини Голодомору як геноциду українського народу, базоване на документах поданих в ПАРЄ Україною, яка найглибше вивчила Голодомор та його найкраще задокументувала, говорить про те, що в майбутньому існують цілком вагомі шанси того, що Голодомор буде визнано і в ПАРЄ як геноцид українського народу.

Повний текст судження Комітету ПАРЄ з Правничих Питань та Прав Людини щодо Голодомору в Україні можна знайти тут:
http://assembly.coe.int/Main.asp?link=/Documents/WorkingDocs/Doc10/EDOC12181.htm

 

 

ICQ під контролем ФСБ ?

 

Після ЖЖ (Livejournal.com), Київстару — ФСБ буде контролювати й відслідковувати й Аську.

 

Российский инвестиционный фонд Digital Sky Technologies (DST) только что объявил о приобретении системы обмена мгновенными сообщениями ICQ. Напомним: американская веб-корпорация AOL выставила «Аську» на продажу в ноябре прошлого года, оценив активы интернет-пейджера в $300 млн.

Претендентами на пионерский сервис обмена сообщениями, помимо упомянутого инвестфонда, были холдинг «Профмедиа» и китайская телеком-компания Tencent.

По условиям заключенного с AOL соглашения, фонд DST заплатит за «Аську» $187,5 млн.

«Приобретение ICQ — стратегический шаг в развитии нашего бизнеса в России и Восточной Европе. Многолетняя история бренда ICQ и значительная база лояльных пользователей — это отличная возможность для усиления позиций в регионе», — заметил директор DST Юрий Мильнер, комментируя сделку.

Интернет-пейджер ICQ был создан более 13 лет назад: в ноябре 1996 года небольшая израильская фирма Mirabilis представила первую бета-версию программы, позволяющей веб-пользователям общаться друг с другом напрямую. В июне 1998-го Mirabilis была преобразована в ICQ Inc. и стала частью AOL.

Сервис особенно популярен в России, на Украине, в Германии и Израиле; по приблизительным оценкам, «Аськой» активно пользуются около 15 млн. человек.

 

Джерело:


Московія наступає, Европа відступає


http://www.pravda.com.ua/news/2010/04/28/4983818/

Події 27 квітня в українському парламенті потрапили у топ-новини телеорганізацій світу.

Старший експерт Фонду Маршала, колишній заступник державного секретаря США Дейвид Креймер називає 27 квітня сумним днем для України.

«Сьогоднішній день, м’яко кажучи, не був добрим для України», — сказав він у вівторок.

«Розгляд Верховною Радою цього договору настільки швидко означає, що депутати не проаналізували його уважно, не перечитали усі документи, не вивчили, які будуть результати та наслідки цієї угоди», — зазначив Креймер.

«На мою думку, це — безвідповідальні дії з боку парламенту», — вважає експерт.

«Не було необхідності поспішати з цією ратифікацією. Необхідно було проаналізувати цей договір, до нього є багато запитань як з економічної точки зору, так і з точки зору перебування Чорноморського флоту», — наголосив Креймер.

Він також вважає, що ратифікація цієї угоди ставить під загрозу здатність України приймати самостійні зовнішньополітичні рішення.

«Посол Росії до НАТО Дмитро Рогозін уже заявив, що Україна вже закрила собі шлях до членства у НАТО«, — зазначив Креймер.

«Ще більше мене турбує те, що буде багато європейців, які скажуть: ну ось знову ця Україна, набридло з ними возитись, вони підписують договори з Росією — і ми не повинні турбуватись про те, щоб інтегрувати їх з Європою. Це дуже небезпечний висновок, як для України, так і для Заходу і я справді сподіваюсь, що цього не станеться», — додав він.

а ось що сказав Кравчук :
http://unian.net/ukr/news/news-374520.html

Екс-президент України вважає нинішню ситуацію доволі типовою. «Апогеєм цієї політики нашого «стратегічного партнера» став харківський пакт», — сказав Л.КРАВЧУК.

Він наголосив, що найголовніше тут «те, що політико-правові відносини між державами поставлено в цілковиту залежність від торговельно-економічних». «Абсолютно нечувана практика в сучасному світі, і виглядає вона украй непристойно. Росія використала свій економічний стан на всі 100%, аби добитися від України вигідного геостратегічного рішення. Тим самим РФ сказала нам: ви були і залишитеся у сфері наших інтересів. Наявність Чорноморського флоту в Криму до 2042 року означає, що зовнішня політика нашої країни в осяжному майбутньому не зможе формуватися без урахування побажань Кремля, які тепер для нас стають вагомішими, ніж наші власні пріоритети», — відзначив екс-глава держави.

На його думку, «уклавши з Києвом такий договір, Москва вбиває одразу кількох зайців. Зміцнює військову присутність у басейні Чорного моря — раз, втягує в реалізацію своїх стратегічних інтересів нашу країну — два, заявляє своїм громадянам, що Крим і Україна в цілому буде під російським контролем, — три».