Урок літератури від Януковича

 

Черговий урок чіста канкретной літератури виголосив лідер всіх Регіонів для своїх соратників та послідовників.

Керманич Партії регіонів Віктор Янукович, виступаючи на конференції партії в Одесі, переплутав прізвище одеського письменника Ісака Бабеля, назвавши його Бебелем (екс-начальник прес-служби Генпрокуратури Олексій Бебель).

"Я хочу навести цю фразу одного з героїв Бебеля: "Якщо хочете щось спостерігати із життя, то зайдіть до нас на двір – є з чого посміятися", — цитує Януковича газета "24" .

Нагадаємо, що це вже не перша інтертрепація класики від доктора економічних наук, професора, дійсного члена Академії економічних наук України, члена Президії Національної академії наук України. 

Так, у 2004 році, коли відбувалась передвиборча президентська кампанія, під час поїздки Януковича в один з регіонів центральної України, (тоді ще) прем'єр привітав присутніх з ювілеєм Гулака-Артемовського і назвав його «Гулаком АртЬОмовським».  Зрозуміло, що "Тому Що — розумний" краще знається на марках вітчизняного шампанського, ніж на історичних особистостях України.

Вже у 2006 році на передвиборному мітингу в тій же Одесі Янукович назвав уродженку міста Анну Ахматову — Ахметовою , співзвучно із прізвищем головного спонсора Партії регіонів Ріната Ахметова (доктор Фройд розповів би про що саме він тоді думав).

Не дуже переймається цей Смиренний християнин коли у нас відзначаються які православні свята. Так, у березні 2006 року Янукович не знав дату закінчення Великого поста. Виступаючи 12 березня на мітингу в Чернівцях, де проходило відкриття пам'ятника першому митрополитові Буковини Гакману, він відзначив символічність події, сказавши, що воно відбувається «в святий день закінчення Великого поста» (Пасха того року наголошувалася 23 квітня). Напевно він мав на уваз, що саме для нього цей Піст тоді вже закінчився.

Зате, любить й знає наш послідовний інтелектуал найважливіше з усіх мистецтв — кінематограф. Перебуваючи вже вдруге на посаді прем'єр-міністра, під час візиту на Західну Україну у березні 2007 року, Янукович відповідаючи на вимоги опозиції щодо відставки Генпрокурора Медведька та міністра внутрішніх справ Василя Цушка, Янукович вдався до виразних художніх форм (цитуємо мовою оригіналу): «Я вспомнил, знаете, фильм «Место встречи изменить нельзя»… Слышали — как там, как там его?.. Высоцкий… (тривала пауза) Жеглов! Да. Как он сказал: «Баранку от бублика вам, а не Шарапова… ».

Звісно Віктор Федорович прогресує сам над собою — "Баранка від бублика" — це значно краще, ніж "Козлы которые мешают жить " и  "Шкодливый кот Леопольд" (хоча — зрозуміло, шо шкідливим цей добрий кіт був тільки для пакостних мишей).

А у січні 2007 року, під час візиту у Львів, Янукович заплутався у відомій фразі Достоєвського: "Краса врятує світ".

"Не пам'ятаю, хто це сказав… Що завжди перемагає краса! Хто сказав ці слова?", — безуспішно намагався згадати Янукович (напевно саме тоді Віктор Федорович Регіонов переймався новим лозунгом БЮТ — "Весна переможе " і думав що Тимошенко з цим лозунгом точно стане прем'єром). "Достоєвський! Так? Краса врятує світ!", — радісно продовжив лідер після підказки із залу.

Чекаємо нових цінних вчень від Світоча Нації.

 

Та пам'ятаємо — що з таким діячем у нас — "Усё будет Донбасс!"

 

 

 

Урок літератури від Януковича: 2 комментария

Обсуждение закрыто.