Bad boys

 

 

Социологи давно доказали, что большинству женщин "плохие парни" кажутся более привлекательными, чем примерные и правильные мужчины. Американские ученые попытались выяснить, почему так происходит.

Последнее исследование показало, что самовлюбленные, коварные и в какой-то степени неуравновешенные представители сильного пола занимаются сексом гораздо чаще, чем их примерные ровесники.

Специалисты утверждают, что женщины чувствуют это на интуитивном уровне и выбирают для продолжения рода именно таких партнеров. Сексуальная активность мужчины во многом определяет его способность к зачатию, а для женщины — это наиболее важный фактор при планировании семьи.

Журнал "Женские страсти" 

Bad boys: 1 комментарий

  1. ці соціолухи плутають грішне з праведним. для сексу — цілком вірогідно, що можна і з бедгайз… або журіки знов шось перебрехали.

    бедгайз для продовження роду? тоді треба визначатись з тим шо єсть бедгайз. якщо бедгайз — це як там — самозакохані і бла-бла-бла, то баришні, які їх для продовження роду обирають, просто ненормальні або недосвідчені маленькі. мазохістки які-то.

    нормальні, яких насправді мало, обирають для продовження роду і створення сім’ї надійних якраз, як шафи стєрх, і по можливості чесних і будують відносини на взаємоповазі. тоді не буває зайвих проблем у вигляді взаємного використання бєнзопіли «дружба» по відношенню один до одного, здорова атмосфера у родині і навіть спокійне розлучення у випадку, якщо хтось з партнерів раптом вирішить шо всьо. і діти при цьому страждати не будуть, бо батьки не будуть перешкоджати бачитись один одному, не будуть воювати, зможуть пояснити, що дитина не винна (на відміну від деяких татусів, які хвору дитинку причиною розлучення можуть назвати) і завжди будуть знати, що зможуть розраховувати на обох батьків і так само батьки теж будуть знати, що можуть один на одного покластись у важку хвилину принайнмі як друзі.

    так шо тут яка=то непонятка з соціолухами палучілась…

Обсуждение закрыто.